دیلیت اکانت تلگرام

دیلیت اکانت تلگرام

دیلیت اکانت (حذف اکانت) تلگرام

دیلیت اکانت تلگرام واژه پر کاربرد این روزها می باشد. دیلیت اکانت (Delete Account) به معنای حذف حساب کاربری می باشد و در اکثر موارد برای شبکه های اجتماعی و سایت ها استفاده می شود.

پس از بررسی های به عمل آمده در میان مشتریان عزیز و عامه هموطنان، به این نتیجه رسیدیم که آموزش های نرم افزاری می تواند جلوی بسیاری از مشکلات و صدمه های کاربران را بگیرد. لذا سعی کردیم در خصوص مشکلات اپل آیدی انواع آیفون،حذف اکانت اینستاگرام، رفع مشکل اپل آیدی انواع آیپد، بازیابی شماره تلفن ها و … مطالبی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

در شرایط مختلف و بر اساس اتفاقات روزمره بسیار اتفاق می افتد که شما بخواهید برای مدتی و یا به صورت دائم اکانت تلگرام خود را حذف نمایید. این موارد می تواند شامل:

  • تعدد اکانت برای یک کاربر می تواند باعث سردرگمی شود و کاربر نیاز داشته باشد که چند اکانت خود را پاک کند.
  • اکانت مورد سوء استفاده افراد سودجو قرار گرفته و تنها راه قطع کردن اتصال آن ها، حذف اکانت است.
  • حذف اکانت تلگرام به دلیل وقت گیر بودن.
  • و…

نکاتی که باید قبل از حذف اکانت تلگرام در نظر بگیریم:

پیش از پاک کردن اکانت خود نکاتی وجود دارد که می بایست حتما مدنظر قرار گرفته شود. دقت نکردن به این موارد می تواند تبعات جبران ناپذبری را داشته باشد.

  • با حذف اکانت تلگرام، کلیه مخاطبین، گروه ها، چت ها و کانال ها پاک شده و امکان بازیابی آن ها وجود ندارد.
  • برخی از کاربران که ریپورت شده اند گمان می کنند که با دیلیت اکانت می توانند این مشکل را برطرف نمایند. در حالی که ریپورت تلگرام بر اساس شماره تلفن بوده و ورود مجدد با همان تلفن همچنان ریپورت می باشد.

مراحل دیلیت اکانت تلگرام

حال با توجه به نکات ذکر شده به سراغ مراحل حذف اکانت تلگرام برویم. دیلیت اکانت تلگرام به دو صورت خودکار و دستی امکان پذیر است.

  • حذف اکانت تلگرام به صورت خودکار:

در این روش شما در اپلیکیشن تلگرام تعیین می کنید که اگر برای مدتی محدود از این اپلیکیشن استفاده نکردید اکانت شما را پاک کند. این مدت زمان می تواندیک ماه ، 3 ماه، شش ماه و یا یکسال باشد.

  • حذف اکانت تلگرام به صورت دستی:

در این مقاله قصد داریم که روش حذف اکانت تلگرام را به صورت دستی به شما بیاموزیم. در این روش می بایست از یک مرورگر استفاده نمایید و امکان حذف اکانت از طریق اپلیکیشن به صورت دستی وجود ندارد.

گام اول:

در اولین قدم روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه دیلیت اکانت تلگرام هدایت شوید.


برای حذف اکانت تلگرام خود کلیک کنید

گام دوم:

پس از کلیک روی دکمه فوق به صفحه مقابل هدایت می شوید. در این قسمت می بایست شماره خود را در کادر اشاره شده وارد فرمایید. شماره وارد شده باید همان شماره ای باشد که با آن اکانت را ساخته اید. شماره خود را باید بعد از وارد کردن کد کشور (برای ایران 98+) و بدون صفر ابتدایی وارد نمایید و بعد گزینه Next را کلیک کنید.

مرحله دوم حذف اکانت تلگرام

گام سوم:

بعد از مرحله دوم که شماره خود را وارد کردید، در تلگرام پیامی برای شما ارسال می شود که محتوی یک کد می باشد که می بایست با کپی کردن و یا نوشتن آن در مرحله بعد از آن استفاده نمایید.

مرحله چهارم حذف اکانت تلگرام

گام چهارم:

در این مرحله باید کد دریافتی در گام سوم را در کادر Confirmation Code وارد فرمایید. پس از وارد کردن کد Sign In را کلیک کنید

گام پنجم:

حال اگر کد را به درستی وارد کرده باشید (از نظر حروف بزرگ و کوچک) وارد صفحه محبل می شوید. در این صفحه بر روی Delete account کلیک نمایید.

مرحله پنجم حذف اکانت تلگرام

گام ششم:

در این قسمت شما با صفحه زیر مواجه می شوید که از شما دلیل حذف اکانت را از شما می پرسد. شما باید دلیل خود را در فیلد Why are you leaving وارد کنید. البته پر کردن این قیمت اختیاریست و الزامی برای پر کردن آن وجود ندارد. با کلیک بر روی Done می توانید این مرحله را رد کنید.

گام هفتم: گام نهایی

در این مرحله که به عنوان قدم آخر حذف اکانت می باشد شما باید تایید نهایی را به سایت تلگرام بدهید. با کلیک بر روی Yes,delete my account اکانت شما برای همیشه پاک می شود.

توجه
اگر با کلیک بر روی دکمه حذف اکانت تلگرام که در گام اول گفته شد صفحه دیلیت اکانت باز نشد و بالا نیامد، می بایست از سرویس ها و نرم افزارهای تغییر IP استفاده نمایید. اگر همچنان مشکل شما برطرف نشد با کلیک روی دکمه زیر با کارشناسان ما به صورت پیام در شبکه های اجتماعی و یا تماس تلفنی ، ارتباط برقرار نمایید.


ارتباط با ما

جهت سهولت شما دوستان و همراهان عزیز تمامی مراحل را در ویدیویی ضبط و در ذیل آن را برای شما قرار داده ایم. مرکز کارنیا با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب ، پیشرو در خدمات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل بوده و همواره سعی در خدمت رسانی مطلوب به هموطنان عزیز دارد.

محصول پیشنهادی:

باتری سامسونگ گلکسی J700- J7 2015

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید