خدمات تیم کارنیا

تعویض قطعات معیوب

یکی از خدمات کارنیا تعویض و تعمیر قطعات معیوب است.

بسیاری از قطعات نظیر دوربین، میکروفون، فلت های پاور،فلت های ولوم، سوکت شارژ، سنسورهای دما، نور و … به دلایل مختلف نظیر ضربه و آب خوردگی عملکرد خود را از دست می دهند.

راه حلی که برای رفع این مشکلات پیشنهاد می شود تعویض قطعه معیوب می باشد. نکته حائز اهمیت استفاده از قطعات اورجینال و شرکتی می باشد. زیرا استفاده از قطعات بی کیفیت موجب خرابی مجدد و یا حتی آسیب به سایر قطعات موبایل می گردد.

مرکز کارنیا با در اختیار داشتن تامین کنندگان مورد اعتماد همواره از قطعات با کیفیت و اورجینال استفاده نموده است.

تعمیر دستگاه سامسونگ

عیب یابی برد و رفع اتصالی

یکی دیگر از مشکلات رایج در گوشی های تلفن همراه خاموشی ناگهانی گوشی می باشد. این ایراد می تواند دلایل مختلفی نظیر آبخوردگی، جریان کشی و ضربه خوردگی داشته باشد.

در این حالت گوشی توسط متخصص مربوطه تست اهم و ولتاژ شده و با استفاده از ابزارآلات مناسب محل اتصالی و یا قطعی تشخیص داده شده و مشکل با عوض کردن المان موردنظر برطرف می گردد. از دیگر خدمات کارنیا که در آن اهتمام ویژه می ورزیم عیب یابی و رفع اتصالی های برد گوشی می باشد.

تعویض باتری و ال سی دی

ال سی دی جزو یکی از قطعاتی است که بیشترین تهدید برای شکستگی را دارد. اگر ال سی دی شما شکسته و یا رنگ آن پخش شده است باید ال سی دی خود را عوض کنید. در اینجا نیز استفاده از ال سی دی اصلی و اورجینال اهمیت خود را نشان می دهد.

باتری نیز یک قطعه مصرفی است. باتری موبایل همانند باتری خودرو ناگهانی از کار می افتد و نیاز به تعویض آن وجود دارد.

ما در مرکز کارنیا از باتری های اورجینال و تقویت شده استفاده می کنیم . به منظور رضایت شما مشتریان عزیز خدمات کارنیا در بخش تعویض باتری 6 ماه گارانتی ارائه میگردد.

تعویض باتری در تعمیرات موبایل کارنیا کرج

قبل از هر اقدامی در بخش سوالات متداول، ایرادات رایج را ببنید و از جوابهای کارشناسان ما بهره مند شوید.

برای مشاهده خدمات کارنیا روی دکمه زیر کلیک کنید.