حذف اکانت اینستاگرام

حذف اکانت اینستاگرام

حذف دائمی و موقت اکانت اینستاگرام

حذف اکانت اینستاگرام به دو صورت موقت و دائمی انجام میگیرد. قبل از پرداختن به موضوع مورد بحث یعنی روش های حذف اکانت ابتدا کمی در خصوص اپلیکیشن اینستاگرام توضیحاتی را ارائه کنیم.

 

توضیحات مختصر در خصوص instagram

اپلیکیشن اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های جهان است که امروزه می توان تقریبا در تمامی گوشی ها این اپلیکیشن را دید. لذا مطالعه و دیدن آموزش ها در خصوص این اپلیکیشن امری ضروری است.

از آنجایی که امروزه بسیاری از کاربران از این اپلیکیشن به عنوان ویترین کسب و کار خود استفاده می کنند، بنابراین مباحث امنیتی در اولویت اول یادگیری و توجه قرار دارد.

تیم کارنیا با در نظر گرفتن این مساله مهم سعی دارد تا با قرار دادن آموزش های عمومی و تخصصی این اپلیکیشن گامی در آسایش شما دوستان عزیز بردارد.

از طرفی همواره پیشنهادات و انتقادات شما همراهان عزیز ما را در ارائه مطالب مفید یاری رسانده است؛ پس خواهشمندیم ما را ازین مهم بی بهره نگذاشته و نظرات خود را با ما درمیان بگذارید. ضمنا با کلیک بر روی اینجا می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان کارنیا بهره مند شوید.

لوگوی اینستاگرام

اولین نکته امنیتی در اینستاگرام

سعی کنید همواره پیج های فعالتان را نگاه دارید و از رها کردن پیج های بدون استفاده جدا خودداری فرمایید. پیشنهاد ما حذف دائمی پیج های بی استفاده است.

از آنجایی که ساختن پیج جدید در هر لحظه به آسانی در اینستاگرام امکان پذیر است لذا پیج های بی استفاده خود را نگاه ندارید و همین حالا آن ها را حذف دائمی کنید. اگر هم برای مدتی قصد استفاده از پیج را ندارید آن را به صورت موقت غیرفعال کرده و امکان دسترسی افراد سوجو را قطع کنید.

حال به سراغ آموزش برویم:

مرحله اول:

در این مرحله شما باید به یک مرورگر دسترسی داشته باشید. در واقع توجه داشته باشید:

توجه توجه
برای حذف اکانت اینستاگرام شما نمی توانید از طریق اپلیکیشن اقدام نمایید و می بایست حتما از طریق مرورگر این کار صورت پذیرد.

حال برای انتقال به صفحه مربوط به حذف اکانت اینستاگرام روی دکمه زیر کلیک فرمایید.


صفحه مختص حذف اکانت اینستاگرام

مرحله دوم:

مرحله دوم حذف اکانت اینستاگرام

شما پس از کلیک بر روی دکمه بالا در مرحله قبل وارد صفحه ی رو به رو می شوید. در اینجا می بایست نام کاربری (Username) و رمز (Password) خود را وارد نمایید تا وارد قسمت بعد شوید. اگر نام کاربری و یا رمز خود را فراموش کرده اید روی forgot password کلیک کرده و مراحل را پیش بروید تا رمز را برای شما ارسال و یا از طریق پیامک شما را به صفحه بعد انتقال دهد.

هشدار
بدون نام کاربری و رمز عبور به هیچ وجه نمی توان اکانت را حذف کرد. لذا در هنگام ساختن اکانت، اطلاعات خود نظیر نام کاربری، رمز عبور، ایمیل و شماره تلفن خود را در جای امن نگهداری کنید تا در صورت فرموشی بتوانید از آن ها استفاده کنید.

مرحله سوم:

در این مرحله وارد صفحه ای که در عکس مقابل نشان داده می شوید. شما در اینجا باید در کادر نشان داده شده دلیل حذف اکانت خود را به اینستاگرام بگویید. اگر دلایل شما یکی از موارد لیست بود انتخابش کنید و در غیر اینصورت از گزینه Something Else استفاده نمایید.

مرحله سوم حذف اکانت اینستاگرام

مرحله چهارم:

پس از انتخاب دلیل حذف اکانت اینستاگرام در کادر مربوطه کادری جدید برای شما باز می شود و از شما درخواست می شود که رمزتان را مجددا وارد نمایید.

مرحله چارم حذف اکانت اینستاگرام

پس از وارد کردن مجدد رمز روی دکمه قرمز رنگ Permanently Delete My Account کلیک کنید.

مرحله پنجم حذف اکانت اینستاگرام

مرحله پنجم:

در اینجا یک هشدار به شما نشان داده می شود. این هشدار از شما می پرسد: آیا برای حذف اکانت اینستاگرام خود اطمینان دارید؟. با کلیک بر روی گزینه ok اکانت شما برای همیشه پاک خواهد شد و پیام زیر برای شما نمایان می گردد.

مرحله آخر حذف اکانت اینستاگرام

به شما تبریک می گوییم. شما توانستید با طی مراحل فوق اکانت اینستاگرام خود را به طور کامل حذف نمایید. ذکر مجدد این هشدار را ضروری می دانیم که تمامی اطلاعات شما پس از حذف اکانت پاک شده و قابل بازگشت نیست. لذا همواره به این نکته توجه داشته و اطلاعات مهم خود را قبل از حذف ذخیره کنید.

آموزش ویدیویی حذف اکانت اینستاگرام:

جهت سهولت شما هموطنان و همراهان عزیز، ویدیو زیر توسط تیم کارنیا برای شما مهیا شده که می توانید مراحل فوق را به صورت ویدیویی مشاهده کنید.

برای مشاوره رایگان و دریافت پاسخ سوالات احتمالی علاوه بر گذاشتن کامنت می توانید از طریق دکمه زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.


درباره مرکز کارنیا


تماس با مشاوران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید