مختصری

درباره مرکز موبایل کارنیا

به موبایل کارنیا خوش آمدید

درباره ما

ما در مرکز موبایل کارنیا همواره رضایت مشتری را اولویت کار خود قرار داده ایم. امروزه موبایل عضوی جدانشدنی در زندگی مردم می باشد. در گذشته برای انتقال پیام یا باید به صورت حضوری پیامی انتقال پیدا می کرد و یا از سیستم هایی نظیر پست و ارسال پیام از طریق نامه استفاده می شد. 

نمونه کار تعمیرات موبایل کرج

با پیشرفت علم پیام از طریق ایمیل ارسال می شد که شروعی برای ارتباط از راه دور بود. در حال حاضر نیز اغلب ارتباطات از طریق سیستم مخابراتی و اینترنتی انجام می گیرد. از طریق گوشی خود با تماس تلفنی می توانید با فرد مخاطب حرف بزنید و یا در بستر اینترنت به او پیام داده و یا تماس تصویری برقرار کنید. این موارد اهمیت بی اندازه موبایل را نمایان می کند.از طرف دیگر با توجه به رشد نرخ ارز و بومی نبودن تولید تلفن های هوشمند در ایران، هزینه خرید گوشی به صورت سرسام آوری در حال رشد می باشد. لذا تعمیرات گوشی نقش پررنگ تری خواهد یافت.

معرفی دپارتمان آموزش موبایل کارنیا

تیم کارنیا در ادامه تحقیقات خود متوجه فقدان تعمیرکاران کاربلد و متخصص شد.در نتیجه برآن شدیم تا با تاسیس دپارتمان آموزش افرادی متخصص را تعلیم داده و وارد بازار کار نماییم تا علاوه بر ادای دین خود، اعتماد هموطنان عزیز را به جامعه تعمیرکاران موبایل افزایش دهیم.

آموزش های ارائه شده در این مجموعه در دو بخش حضوری و غیر حضوری می باشد. آموزش های حضوری به صورت انفرادی و گروهی برگزار می گردد و حضور در هرکدام از این کلاس ها منوط به نتیجه مصاحبه اولیه می باشد. آموزش های غیر حضوری نیزبه صورت ویدیوهای ضبط شده ی با کیفیت، در اختیار کارآموزان عزیز قرار خواهد گرفت. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.


تماس با کارشناسان دپارتمان آموزش

خدمات تعمیرات موبایل کارنیا

خدمات سخت افزاری:

 1. تعویض و تعمیر ال سی دی (LCD Replacment)
 2. تعویض باتری (Battery Replacment)
 3. تعویض قطعاتی نظیر دوربین، سوکت شارژ، سوکت هندزفری، میکروفون
 4. تعویض و ارتقاء هارد (EMMC Replacment/Upgrade)
 5. بازگردانی اطلاعات با روش سواپ (ِData Recovery by Swap)
 6. رفع عیوب شارژ، خاموشی و آب خوردگی

خدمات نرم افزاری:

 1. فلش انواع گوشی های دارای سیستم عامل اندروید و IOS
 2. برداشتن رمز و پترن های فراموش شده
 3. حذف اپل آیدی و بازیابی رمز
 4. بک آپ و بازیابی اطلاعات
 5. ارائه تاییدیه میزان سلامت گوشی های آیفون
 6. استعلام مک آدرس های وای فای و بلوتوث

0
+
تعمیرات صورت گرفته​
0
+
مشتریان عضو باشگاه مشتریان
0
+
دوره های آموزشی
0
+
اپل آیدی های آنلاک شده

سبد خرید