ریکاوری اپل آیدی کارتی

ریکاوری اپل آیدی کارتی به صورت آنلاین

ریکاوری اپل آیدی

اگر شما از اپل آیدی کارتی اسفاده می کنید و یا اپل آیدی خود را از سایت های فروش گیفت کارت و اپل آیدی خریداری نموده اید و الان به مشکل disable شدن یا lock شدن اپل آیدی برخورد کرده اید این متن را دنبال کنید.

اپل آیدی یک ID امنیتی برای استفاده از محصولات اپل می باشد که این شرکت جهت بالابردن سطح امنیت کاربران بر شخصی بودن اطلاعات آن بسیار تاکید دارد.

شخصی بودن اطلاعات یعنی شماره تلفن و ایمیلی که با آن اپل آیدی خود را می سازید باید متعلق به خودتان باشد.

اما به دلیل تحریم برخی از کشورها از جانب شرکت اپل که ایران نیز جزو آن کشورها محسوب می شود، شما بایستی با ترفندهایی نظیر خرید گیفت کارت این مساله را دور بزنید. البته مرکز کارنیا می تواند اپل آیدی با ایمیل خودتان برایتان ساخته تا دیگر مشکلی از این جهت برایتان پیش نیاید.

جهت ارتباط با مشاوران ما برای ساخت اپل آیدی شخصی اینجا را کلیک کنید.

دریافت اپل آیدی

با اطلاعات شخصی
هزار تومان 150
  • بدون نیاز به شماره تلفن
  • متصل به ایمیل شخصی شما
  • به همراه آموزش رایگان تعویض سوالات امنیتی و رمز

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی یا هرگونه مشاور می توانید با کلیک روی دکمه زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ریکاوری اپل آیدی چیست؟

همانطور که گفته شد اپل آیدی های کارتی و یا در مجموع اپل آیدی های که با ایمیل غیر شخصی ساخته می شوند به دلایل مختلف نظیر عوض شدن اطلاعات به دست سرورها، خرابی سرورها، فروش سرورها و … غیر فعال و یا به اصطلاح Disable می شوند.

عملیات ریکاوری اپل آیدی به معنای برگرداندن و فعال کردن مجدد اپل آیدی می باشد که مستلزم زمان و هزینه می باشد که با توجه به سرور سازنده اپل آیدی متفاوت می باشد.

مرکز کارنیا با در اختیار داشتن کارشناسان خبره در زمینه نرم افزار می توانند در کمترین زمان و با کمترین هزینه در خدمت شما عزیزان باشند.

در این خصوص توجه شما را به صحبت های کارشناس مجموعه کارنیا جلب می کنیم. لطفا تمامی مطالب ارائه شده را با دقت توجه فرمایید.

همچنین شما می توانید با دنبال کردن صفحه تیم کارنیا در آپارات ما را حمایت کرده و از سایر ویدیوهای آموزشی ما به رایگان استفاده فرمایید. برای این منظور اینجا را کلیک نمایید.

مقالات پیشنهادی
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
سبد خرید