حذف اپل آیدی آیپد

حذف اپل آیدی آیپد

حذف اپل آیدی های آیپد

حذف اپل آیدی آیپد برای کاربرانی که رمز اپل آیدی خود را فراموش و یا گم کرده اند، بسیار با اهمیت است.

سیستم اپل برای امنیت بیشتر از اپل آیدی و محدودیت های آن استفاده کرده است. شما برای دانلود اپلیکیشن ها، آپدیت و استفاده از فضای ابری و آیکلود می بایست از اپل آیدی استفاده کنید.

در صورت فقدان و فراموشی آن سیستم اپل اجازه دسترسی به این امکانات را به کاربر نمی دهد.

جهت کسب اطلاعات در خصوص اپل آیدی و نحوه حذف آن برای دستگاه های آیفون روی دکمه زیر کلیک کنید.


حذف اپل آیدی آیفون و آیپد

اپل آیدی های آیپد نیز همانند اپل آیدی های آیفون هستند. با این تفاوت که آیپد ها دو نسخه Wifi only و wifi/GSM دارند که در صورت قفل شدن اپل آیدی آنها، روش های متفاوتی برای آن ها وجود دارد.

روش های آنلاک آیپد

  • روش اول : روش اول حذف به صورت دائمی و از طریق سرورهای اپل می باشد. این روش یکی پر هزینه ترین روش های ممکن بوده و شرایط خاص خود را دارد. اگر دستگاه شما شرایط را دارا بود می توان از این روش استفاده کرد.


استعلام دارا بودن شرایط حذف دائمی اپل آیدی

  • روش دوم: حذف اپل آیدی به روش سخت افزاری می باشد. این روش بر اساس نوع آیپد شما متفاوت بوده و عملیات صورت گرفته متغیر است. در این روش نیز حذف اپل آیدی دائمی می باشد. البته در برخی از دستگاه ها موجب محدودیت هایی می گردد.

برای انجام این روش و آنلاک دستگاه شما می بایست مدل دقیق آیپد خود را برای تیم ما ارسال کرده و پس از بررسی، روش حذف اپل آیدی به شما ارائه می گردد. در صورت تمایل به استفاده از این سرویس و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر مشاوره ای رایگان را با تیم کارنیا داشته باشید.

لازم به ذکر است این روش تنها مخصوص دستگاه های آیپد می باشد.


مشاوره رایگان انتخاب روش آنلاک سخت افزاری

  • روش سوم: آنلاک اپل آیدی می تواند به صورت بایپس صورت گیرد. در این روش که بین آیفون و آیپد مشترک است دستگاه مراحل اکتیو شدن را دور زده و وارد منو می شود

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه اپل آیدی می توانید از مقاله دیگر کارنیا در خصوص اپل آیدی استفاده کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

لینک اختصاصی مقاله رفع مشکل آنتن در شهر کرج 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید