ریست شدن گوشی

علت ریست شدن خودکار گوشی چیست؟

علت ریست شدن خودکار گوشی چیست؟

ریست شدن خود به خود گوشی های تلفن همراه یکی از مشکلاتی است که کاربران را با مشکلات زیادی مواجه می کند و رفع نکردن این مشکل باعث ایجاد مشکلات بعدی خواهد شد. متاسفانه ریست شدن دستگاه عموما از روش های سخت افزاری برطرف می شود و خود تعمیری کاربر در این مورد می تواند مشکلات عدیده ای را ایجاد نماید.

در اینجا سعی کرده ایم در خصوص این مشکل توضیحات بیشتری را خدمت شما همراهان عزیز ارائه دهیم.

علل بسیاری موجب مشکل ریست شدن گوشی می شود. از بین این علت ها می توان به ، وجود اتصالی در مدار، خرابی مسیر پاور، مشکل هارد و بعضا مشکل CPU، اشاره کرد. این مشکل حتی می تواند دلایل نرم افزاری نیز داشته باشد. نرم افزارهای غیر مطمئن می تواند خود باعث این مشکلات شود.

یافتن مشکل نیازمند عیب یابی اصولی و دقیق می باشد. وجود ابزارهای به روز و دقیق این مهم را ممکن می سازد. لذا مجددا اعلام می داریم که در این خصوص از خودتعمیری بپرهیزید.

این مشکل به دو حالت کلی خود را نشان می دهد:

  • گوشی روی آرم گیرکرده و بعد از مدت کوتاهی ریست میشود (loop back)
  • گوشی پس از روشن شدن کاملا بالا آمده و در هنگام کار کردن ریست می شود

هشدار ما را جدی بگیرید
مشکل ریست شدن می تواند بسیار راحت حل شود اگر شما گوشی خود را به دست افراد متخصص بسپارید. پس لطفا در انتخاب مرکز تعمیرات خود دقت کنید.

خب اگر شما هم با این مشکل روبه رو هستین پیشنهاد ما مطالعه این مقاله و اجرای موارد ذکر شده در آن است. اگر پس از مطالعه همچنان مشکل شما برقرار بود با کارشناسان مرکز تماس بگیرید. برای تماس روی اینجا کلیک کنید.

حال به سراغ رفع مشکل برویم:

ممکن است ریست شدن دستگاه شما به دلیل شارژ نداشتن باتری شما باشد و گوشی شما مدام خاموش و روشن می شود. البته در دستگاه های جدیدتر در صورت نداشتن باتری گوشی روشن نشده و به شما هشدار باتری کم می دهد. ولی در هنگام مواجه شدن با این مشکل، انجام این عمل خالی از لطف نیست. 

اگر روش فوق کارساز نبود پیشنهاد میکنیم که از کارهایی نظیر ریست فکتوری و فلش دستگاه پرهیز کنید. فلش کردن دستگاه (همچنین ریست به تنظیمات کارخانه) از آن نظر خطرناک است که اگر در زمان فلش  شدن دستگاه، ریست خودکار اتفاق افتد موجب آسیب به هارد و بوت دستگاه شود و گاهی اوقات موجب خاموشی کلی دستگاه شود.

مرکز تعمیرات تخصصی کارنیا

بنابراین می توان نتیجه گرفت در صورت ریست شدن خودکار دستگاه، سریعا دستگاه خود را به مرکز تعمیرات معتبر ببرید. 

مرکز کارنیا با در اختیار داشتن متخصصین مجرب در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، ضمن ارائه ضمانت دستگاه شما را همانند روز اول تقدیم شما می کنند.

ضمنا همکاران ما آماده ارائه مشاوره های رایگان آنلاین و تلفنی  به شما هموطنان عزیز می باشند.

 


مشاوره رایگان

مقالات بیشتر:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید