بازیابی شماره های پاک شده در آیفون

بازیابی شماره های پاک شده در آیفون

بازیابی شماره های پاک شده در آیفون یکی از موارد بسیار ضروری برای کاربران می باشد لذا همواره کاربران نگران از دست دادن شماره های تلفن خود هستند حال باید چه کاری را انجام داد تا شماره های تلفن مهم پاک نشوند. 

iphone-hd

اولین گام

شما می بایست در بازه های زمانی مختلف از دستگاه خود بکاپ تهیه کرده باشید این بک آپ ها باعث می‌شوند که اطلاعات شما در آیکلود یا سیستم شما حفظ گردند.

برای بازیابی شماره های پاک شده در آیفون شما می بایست در بازه های زمانی مختلف از دستگاه خود بکاپ تهیه کنید.

در خصوص بک آپ و نحوه گرفتن آن در آیفون در مقاله‌ای به صورت کامل توضیحاتی را ارائه داده ایم که می توانید با مراجعه به این مقاله اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید.


برای مشاهده مقاله اینجا کلیک کنید

حال بازیابی شماره های پاک شده در آیفون را بررسی میکنیم

در ابتدا شما باید از طریق مرورگر به آیکلود خود متصل شویم همانند تصویر زیر شما می توانید با وارد کردن اپل آیدی و رمز خود به صفحه آیکلود خود دسترسی پیدا کنید.
پس از این مرحله در قسمت بک آپ شما بک آپ های قدیمی خود را مشاهده می کنید در این قسمت با کلیک بر روی account setting وارد قسمت تنظیمات اکانت خود میشویم.

icloudbeta1

در پایین همین صفحه زیر قسمت Advanced شما گزینه ای با نام Restore Contacts را مشاهده می کنید.
همانند تصویر زیر.

icloud-advanced

پس از انجام موارد فوق لیستی از بکاپ های شما نشان داده می شود این بک آپ ها بر اساس تاریخ گرفتن آنها مرتب شده است شما می‌توانید با توجه به تاریخ مورد نظر لیست کانتکت های خود را بازگردانی نمایید.
لازم به ذکر است که این روش تنها زمانی جوابگوی شما خواهد بود که در بازه های زمانی گذشته از اطلاعات خود بک آپی را روی آی کلود گرفته باشید.

 حال می‌توانید از لیست شماره تماس های خود به راحتی استفاده کرده و پس از این نگران از دست رفتن شماره های خود نباشید.

مرکز کارنیا به صورت تخصصی در زمینه های ساخت و بازگردانی اپل ایدی و همچنین ریکاوری تمامی اطلاعات گوشی های تلفن همراه اعم از تصاویر، ویدیو ها، شماره تلفن ها، پیام ها و … فعالیت می کند.

جهت مشاوره رایگان با متخصصین اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده نمونه کار های مرکز به آپارات ما مراجعه کنید.

مطالب پیشنهادی:

بازیابی اطلاعات از دست رفته گوشی

باتری ها آیفون و عملکرد آنها

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید