سرویس حذف اپل آیدی اپل واچ سری های 1، 2 و 3

سرویس حذف اپل آیدی اپل واچ سری های 1، 2 و 3

در این مقاله قصد داریم تا درباره سرویس حذف اپل آیدی اپل واچ سری های 1، 2 و 3 صحبت کنیم و راهکار هایی برای این مشکل به شما عزیزان معرفی کنیم.

اپل آیدی چیست و چه کاربردی دارد؟

اپل آیدی هویت شما برای استفاده از محصولات سخت افزاری و نرم افزاری شرکت اپل است و تمامی کاربرانی که از محصولات اپل استفاده می کنند ابتدا باید اپل آیدی اختصاصی خود را داشته باشند و آن را روی دستگاه (های) خود تنظیم کنند.

از آنجایی که گم کردن اطلاعات اپل ایدی و یا غیر فعال شدن آن موجب می شود که دسترسی و بازیابی اطلاعات دستگاهی که اپل آیدی روی آن فعال است غیر ممکن شود پس در حفظ آن باید دقت زیادی کنید. 

توجه

در صورت بروز مشکل می توانید به صفحه مربوط به اپل آیدی مراجعه فرمایید.

چرا کاربران با مشکل اپل آیدی اپل واچ مواجه می شوند:

شرکت اپل برای افزایش امنیت قابلیتی به نام Find My Watch را از اولین سری واچ های خود اضافه کرده است که زمانی که کاربر این گزینه را فعال می کند اپل واچ وی تنها با اپل آیدی و پسوردی که در لحظه راه اندازی دستگاه روی آن ست شده است کار خواهد کرد.

هدف از این کار این است که اگر زمانی اپل واچ شما مفقود شد حداقل شما نگرانی بابت اطلاعات خود نداشته باشید و همچنین بتوانید از طریق سایت iCloud.com موقعیت آن را از روی نقشه مشاهده کنید.

اما مشکل چیست؟

در کشور هایی مانند ایران که شرکت اپل به طور رسمی در آن فعالیت ندارد افراد زیادی به علت مشکل آیکلود قادر به فعالسازی اپل واچ خود نیستند.

برخی از عوامل نظیر فراموش نمودن اطلاعات اپل آیدی، خرید اپل واچ کار کرده و عدم دسترسی به مالک قبلی، لاک شدن اپل آیدی و … باعث می شود که نیاز به سرویس حذف اپل آیدی اپل واچ داشته باشید. 

مراحل حذف اپل آیدی از روی واچ

  • در اولین مرحله وارد قسمت setting شده و اپل آیدی را sign out کنید .
  • اگر در مرحله بالا اپل آیدی شما از روی دستگاه حذف شد دیگر نیازی به انجام عملیات ریکاوری و استفاده از سرویس حذف آیکلود نیست. در غیر این صورت مراحل بعدی را می بایست انجام داد.
  • اگر اپل آیدی شما کارتی باشد برای حذف به مقاله “حذف اپل آیدی کارتی” مراجعه کنید.
  • اگر اپل آیدی شما غیر کارتی می باشد و یا سرور های حذف اپل آیدی کارتی (مرحله قبل) مشکل شما را برطرف نکرده باید از سرویس حذف ایکلود واچ استفاده شود. این سرویس در حال حاضر تنها برای اپل واج سری 1، اپل واچ سری 2 و اپل واچ سری 3 فعال می باشد. 
  • لازم به ذکر است برای انجام این کار باید اپل واچ خود را به مرکز بیاورید تا اقدامات لازم روی آن انجام شود.

 

سرویس حذف اپل آیدی اپل واچ سری های 1، 2 و 3
توجه
در این فرایند در صورت نیاز دستگاه شما ریستور خواهد شد.

در صورت نیاز فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس حاصل کنند.


تماس با ما

[wpforms id=”2592″ title=”false” description=”false”]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید