رنگ iPhone 12

چگونه آیفون دست دوم را اصولی بخریم؟

خرید آیفون دست دوم

خرید آیفون دست دوم یکی از موضوعاتی که امروزه دغدغه بسیاری از علاقه مندان به برند اپل می باشد. با توجه به قیمت های بالای مدل های جدید و نو، اقبال مشتریان به سمت خرید مدل های پایین تر که اغلب دست دوم هستند بیش از پیش شده است.امروزه خرید گوشی های دست دوم از راه های مختلفی صورت می پذیرد.

راه های خرید گوشی دست دوم:

  • خرید از افراد آشنا
  • خرید حضوری از مغازه دار
  • خرید از سایت های اینترنتی
  • خرید از شبکه های اجتماعی

iphone 12 vs 12 mini

در تمامی حالات فوق می بایست یک سری موارد را رعایت کنیم تا خرید بسیار خوبی را داشته باشیم. به جهت راحتی و سهولت شما عزیزان شما می توانید با کلیک رو اینجا ویدیوی آموزش خرید گوشی های دست دوم آیفون را مشاهد کنید.

مواردی که باید در خرید آیفون دست دوم مدنظر داشته باشیم

  1. IMEI دستگاه را حتما در سامانه همتا چک کرده و از امکان انتقال مالکیت آن مطمئن شوید.
  2. با شماره گیری #06#* می بایست IMEI  دستگاه به شما نشان داده شود. با این تست تا 70 درصد می توان از آنتن دهی دستگاه مطمئن گردید.
  3. گوشی را از زوایای مختلف بررسی کنید تا از صحت کامل بدنه گوشی مطمئن شوید. به خط و خش های روی گوشی دقت کنید و حتما بررسی کنید که قاب و فریم گوشی انحنایی نداشته باشند.چرا که هر خمشی در قاب می تواند باعث خم شدن برد شده و در آینده مشکل ساز گردد.
  4. دوربین های پشت و جلو را بررسی کنید. حالت های مختلف دوربین نظیر پرتره (در مدل های بالای آیفون 8 ) را حتما بررسی کنید.
  5. سنسور اثر انگشت (در آیفون های زیر آیفون X) و سنسور تشخیص چهره (Face ID) را بررسی کنید. پیشنهاد می کنیم حتما اثر انگشت و چهره خود را تعریف کنید و بعد آن را حذف نمایید.
  6. یکی از مهمترین موارد در خرید گوشی آیفون دست دوم اپل آیدی می باشد. دقت کنید که حتما قبل از خرید فروشنده اپل آیدی را sign out کرده و حتما یکبار دستگاه را reset به تنظیمات اولیه کنید.

 اگر شما به دنبال خرید گوشی آیفون دست دوم هستید و در مراحل خرید خود نیاز به مشاوره تخصصی دارید با کلیک روی اینجا به کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مقالات بیشتر:
محصولات پر بازدید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

سبد خرید