سیاست مرجوعی و عودت

بررسی اجمالی

سیاست بازپرداخت و بازگشت ما 7 روز طول می کشد. اگر 7 روز از خرید شما گذشته باشد، نمی‌توانیم به شما بازپرداخت کامل یا تعویض ارائه کنیم.

برای واجد شرایط بودن عودت کالا، کالای شما باید استفاده نشده و در همان شرایطی باشد که آن را دریافت کرده اید. همچنین باید در بسته بندی اصلی باشد.

برخی کالاها قابل برگشت نیستند:

  • کالاهایی که در قالب اکانت و یا کارت هدیه به مشتریان عزیز فروخته میشود. همانند Gift Cards ، اپل آیدی، نرم افزارها و یا فایل و …
  • کالاهایی که دچار آسیب دیدگی در بسته بندی و خود کالا باشد.
  • محصولات دانلود کردنی مانند فایل ها و نرم افزارهای ارائه شده

برای تکمیل بازگشت شما، ما نیاز به رسید یا مدرک خرید داریم. شما می توانید با ثبت نام رسید خرید خود را برای ما ارسال نمایید.

در خصوص فروش محصولاتی که گارانتی آن برای شرکت گارانتی کننده غیر از موبایل کارنیا باشد، تمامی مشکلات و معایب کالا می بایست از طریق شرکت گارانتی کننده که اطلاعات آن در بسته بندی کالا موجود است مرتفع گردد.

نحوه بازپرداخت

پس از دریافت و بازرسی بازگشت شما، ایمیلی برای شما ارسال می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که کالای برگشتی شما را دریافت کرده ایم. همچنین تأیید یا رد بازپرداخت شما را به شما اطلاع خواهیم داد.

در صورت تایید، بازپرداخت شما پردازش می شود و اعتباری به طور خودکار به کارت اعتباری شما، در ساعات کاری روز اعمال می شود.

اگر تا کنون مبلغ سفارش مرجوعی شما عودت نشده:

اگر هنوز بازپرداختی دریافت نکرده‌اید، ابتدا حساب بانکی خود را دوباره بررسی کنید.

اگر همه این کارها را انجام داده‌اید و هنوز بازپرداخت خود را دریافت نکرده‌اید، لطفاً به آدرس info@karniaphone.ir پیام داده و موضوع بازگشتی خود را پیگیری نمایید.

تعویض کالا

ما فقط در صورت معیوب بودن اقلام را تعویض می کنیم. در صورت نیاز به تعویض آن با همان کالا، به ما ایمیلی به آدرس info@karniaphone.ir ارسال کنید و پس از تایید همکاران ما کالای خود را به آدرس: کرج چهارراه هفت تیر بلوار دانش آموز جنب درمانگاه کلانتری مجتمع ستارخان واحد 7 ارسال فرمایید.

هزینه بازگردانی

شما مسئول پرداخت هزینه های حمل و نقل برای بازگرداندن کالا خواهید بود. هزینه ارسال غیر قابل استرداد است. اگر بازپرداخت دریافت کنید، هزینه حمل و نقل برگشتی از بازپرداخت شما کسر خواهد شد.

بسته به محل زندگی شما، ممکن است مدت زمانی که ممکن است طول بکشد تا محصول مبادله شده به دست شما برسد، متفاوت باشد.

اگر اقلام که خرید کرده و حال میخواهید آن را مرجوع کنید، می‌توانید از خدمات حمل و نقل قابل پیگیری یا خرید بیمه حمل و نقل استفاده کنید. چرا که هرگونه آسیب به دلیل ارسال نامناسب برعهده خود شما مشتری عزیز خواهد بود.

نیازمند راهنمایی بیشتر هستید؟

برای سؤالات مربوط به عودت و مرجوعی کالا با ما از طریق info@karniaphone.ir و یا شماره 09383414879 تماس بگیرید.

سبد خرید