تازه ترین های تعمیرات موبایل

نمونه کارهای مرکز کارنیا

نمونه کارها

نگاهی به برخی از نمونه کارهای تیم کارنیا

دنیای تعمیرات موبایل دنیایی حساس، پر ریسک و زیبایی می باشد. در این حوزه مهارت و ظرافت دو امر بسیار مهم می باشند. مطابق تحقیقات بعمل آمده توسط تیم (R&D) کارنیا، شهر کرج نیاز بیشتری را به افراد متخصص و باتجربه بخود میبیند. لذا مرکز تعمیرات موبایل کارنیا کلاسهای آموزشی خود را آغاز کرد.

تعمیرات موبایل را از چند جنبه می توان دسته بندی نمود. اولین دسته بندی براساس سیستم عامل دستگاه می باشد. از این منظر گوشی های تلفن همراه به چند دسته تقسیم می شوند:

  1.  گوشی های مبتنی بر IOS (آی او اس)
  2. اندروید (android)
  3. بلک بری (Blackberry) 
  4. سیمبیان (Symbian)
  5. ویندوز (Window Phone)

و… تقسیم بندی می گردد.

از جهت دیگر گوشی ها را بر اساس برند شرکت تولید کننده تقسیم بندی می کنند. مانند: 

  1. اپل (apple)
  2. سامسونگ (Samsung)
  3. هوآوی (Huawei)
  4. سونی (Sony)

و … .

تیم کارنیا در این صفحه قصد دارد نمونه هایی از تعمیرات و آموزش خود را با شما هم میهنان عزیز به اشتراک بگذارد. شما ازاین طریق  با برخی از چالش های تعمیرات موبایل آشنا می شوید. در این تصاویر  و ویدیوها خواهید دید، اولویت با امنیت دستگاه ها می باشد. از این رو تست های اولیه در کمال دقت انجام میگیرد. این موضوع سبب میشود که متخصص محل ایراد را دقیق بیابد و از انجام عملیات روی دیگر قسمت های برد جلوگیری شود. (همانطور که می دانید روش های آزمون و خطا همواره باعث آسیب به برد می شود. این امر اهمیت عیب یابی اصولی را بالا می برد). از همین رو اولویت دپارتمان آموزش نیز تربیت متخصصانی با مهارت عیب یابی فوق العاده است.

نمونه کار تعمیرات موبایل کرج
تعویض باتری در تعمیرات موبایل کارنیا کرج
تعمیرات موبایل در کرج
تعمیرات تخصصی آیفون کارنیا
تست دقیق در موبایل کارنیا کرج

قبلی
بعدی

سبد خرید