تعمیرات اپل واچ

در این بخش به تعمیرات کلیه اپل واچ ها می پردازیم. از آن جایی که  گجت های شرکت اپل قیمت بالایی دارند لذا تعمیرات آن ها باید کاملا تخصصی انجام شود.

برای سهولت شما عزیزان خدمات تعمیرات اپل واچ را بر اساس مدل دستگاه دسته بندی کرده ایم تا شما به راحتی به راه حل مشکل خود دست پیدا کنید. ضمنا برای برقراری ارتباط و دریافت مشاوره رایگان می توانید با کلیک روی اینجا با ما در ارتباط باشید.

ما را در آپارات دنبال کنید

اپل واچ سری 7

تعمیرات iWatch S7

تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری اپل واچ S7

اپل واچ سری SE

تعمیرات iWatch SE

تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری اپل واچ SE

اپل واچ سری 6

تعمیرات iWatch S6

تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری اپل واچ S6

اپل واچ سری 5

تعمیرات iWatch S5

تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری اپل واچ S5

اپل واچ سری 4

تعمیرات iWatch S4

تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری اپل واچ S4

اپل واچ سری 3

تعمیرات iWatch S3

تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری اپل واچ S3

اپل واچ سری 2

تعمیرات iWatch S2

تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری اپل واچ S2

اپل واچ سری 1

تعمیرات iWatch S1

تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری اپل واچ S1


تعمیرات گوشی آیفون و محصولات اپل

خدمات
اپل واچ
موبایل کارنیا

نمایندگی رسمی اپل واچ

مرکز موبایل کارنیا نمایندگی اپل واچ در کرج ارائه دهنده خدمات تعمیرات این گجت پیشرفته شرکت اپل می باشد. اپل واچ های شرکت اپل در سال های گذشته طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. این دستگاه با قابلیت هایی که دارد تبدیل به یکی از پرطرفدارترین لوازم الکترونیکی در میان کاربران شده است. البته امروزه بسیاری از برندها ساعت های هوشمند می سازند، ولی از نظر کیفیت و کارآمدی اپل واچ نسبت به همه ساعت های هوشمند بازار برتری ملموسی را دارد. از این رو نیاز به تعمیرات اپل واچ بیش از سایر برندها حس می شود.

همانطور که در پاراگراف قبل ذکر شد با بررسی بازار ساعت های هوشمند متوجه تعدد بسیار بالای ساعت های فیک و اپل واچ های تقلبی می شوید. در ادامه سعی داریم تا همه چالش های پیش رو برای تعمیرات اپل واچ را در نمایندگی تعمیرات مرور کنیم و راه کارهای لازم برای انتخاب بهترین نمایندگی تعمیرات Apple watch را نیز معرفی نماییم.

چرا اپل واچ؟

اپل واچ ها از نظر کیفیت با هیچ یک از برندهای تولید کننده ساعت های هوشمند قابل مقایسه نیستند. ممکن است در نگاه اول این گجت ها چیزی جز یک ساعت معمولی با عقربه های مدرن نباشند اما از نظر تکنولوژی، ویژگی های فوق العاده ای در آن ها وجود دارد. از نرم افزارهای سنجش ضربان قلب گرفته تا اندازه گیری میزان کالری مصرفی در طول روز از جمله قابلیت هایی هستند که این گجت ها را تبدیل به یکی از مدرن ترین ساعت های هوشمند جهان نموده است. در مشاوره های قبلی تعداد زیادی از علاقه مندان به ساعت های هوشمند از قیمت بالای این گجت نسبت به ساعت های تولیدی سایر برندها انتقاد داشتند، ولی باید گفت که با توجه به قابلیت های بالا و کیفیت قطعات به کار رفته در آن این قیمت بی دلیل نیست.

پیشنهاد اکید ما به این افراد صرف هزینه بیشتر برای تهیه یک ساعت هوشمند فوق العاده است. ما این در مرکز کارنیا با کالبد شکافی انواع ساعت های هوشمند به نتایج فوق رسیده ایم و هدف ما انتخاف بهترین گزینه از طرف شماست.

البته که هر دستگاه دیجیتال عمر مفید خود را داشته و بسیار حساس به ضربه و آب می باشد. با توجه به قیمت تقریبا بالای اپل واچ سپردن تعمیر Apple Watch به فردی تازه کار و نا آشنا با قابلیت های این ساعت می تواند آخرین روزهای عمر ساعت هوشمند شما را رقم زده و صرف هزینه های گزاف برای شما گردد. تعمیرات اپل واچ در برخی مواقع می تواند فوق العاده حساس و حیاتی شود. یک اشتباه کوچک می تواند کیفیت این ساعت ها را از بین برده و آن را تبدیل به یک وسیله بی استفاده کند. لذا سعی کنید تعمیرات اپل واچ و تمامی دستگاه های اپل خود را به مرکزی معتبر بسپارید. 

مشکلات رایج اپل واچ

  1. مشکلات نرم افزاری از قبیل آپدیت نشدن دستگاه، جفت نشدن با گوشی، گیر کردن روی صفحه ای با علامت تعجب قرمز و …
  2. مشکل عدم شارژ نشدن اپل واچ
  3. خرابی باتری اپل واچ شامل بادکردگی، خالی شدن سریع باتری، درصد شارژ اشتباه و …
  4. شکسته شدن ال سی دی و گلس سخت افزاری اپل واچ
  5. فراموشی اطلاعات اپل آیدی و لاک شدن اپل واچ

راه حل مشکلات فوق

برای اطلاع از نحوه برطرف کردن مشکلات ذکر شده می توانید به مقاله رایج ترین مشکلات اپل واچ و نحوه برطرف کردن آن ها مراجعه کنید.قبلی
بعدی

سبد خرید