تعویض باتری آیفون

تعویض باتری آیفون یکی از نیازهای اساسی کاربران این گوشی می باشد. به دلیل قرارگیری این مرکز در استان البرز تعویض باتری آیفون در کرج صورت گرفته و تمامی عزیزانی که امکان مراجعه حضوری ندارند می توانند از طریق پست و تیپاکس دستگاه خود را برای ما ارسال کنند.

اگر دستگاه شما نیاز به تعویض باتری دارد لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.ضمنا اگر مشکل دستگاه خود را نمی دانید می توانید ابتدا مقاله ذیل این فرم را مطالعه نموده و در صورتی که مشکل خود را در مقاله پیدا نکردید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید


تماس با کارشناسان

چه زمانی باید باتری آیفون را تعویض کنیم؟

تعویض باتری آیفون یکی از نیازهای اساسی کاربران این گوشی می باشد. ما پیش از این مقاله ای جامع در خصوص باتری های آیفون و ساختار آن ها ارائه کرده ایم که پیشنهاد می کنیم با کلیک روی لینک زیر آن را مطالعه فرمایید.

مقاله پیشنهادی:

دستگاه های آیفون برای راحتی کاربر در تنظیمات خود، گزینه ای به نام سلامت باتری را قرار داده است. این گزینه سلامت باتری شما را بر اساس درصد به شما نشان می دهد. از لحاظ تجربی پیشنهاد می گردد که هرگاه درصد باتری شما به زیر 75 درصد رسید ، آن را تعویض نمایید.

البته این بدان معنا نیست که دیگر نمی توان با همان باتری از دستگاه استفاده کرد ولی در این حالت دستگاه شما نیاز بسیاری به شارژ پیدا می کند و با توجه به خطرات کار کردن با موبایل در شارژ پیشنهاد می گردد حتما آن را تعویض کنید.

از دیگر دلایل نیاز به تعویض باتری، باد کردن باتری می باشد. این مورد بیشتر زمانی مشاهده می شود که ال سی دی شما به طور ناگهانی بالا آمده و در اصطلاح شکم می دهد.در این حالت شما سریعا باید باتری را تعویض نمایید چرا که این مورد می تواند منجر به شکست ال سی دی و اختلال در کارکرد آن شود.

از دیگر مشکلاتی که باتری شما می تواند علت آن باشد، مشکل شارژ نشدن دستگاه می باشد. اگر دستگاه شما دارای مشکل شارژ می باشد، پیشنهاد می کنیم قبل از هر کاری حتما دو مقاله زیر را که در این خصوص تهیه شده مطالعه فرمایید

مقالات پیشنهادی:

مرکز موبایل کارنیا

برای مشاهده خدمات مرکز و نمونه کارهای تعویض باتری آیفون در مرکز کرج، دکمه زیر را کلیک کنید

خدمات ما

سبد خرید