پاسخ کارشناسان کارنیا به

ایرادات رایج گوشی های مختلف

سوالات متداول همراهان کارنیا

ایرادات رایج گوشی

یکی از ایرادات رایج گوشی های آیفون گیر کردن در صفحه Hello می باشد. در گوشی های آیفون از یک ایمیل که به عنوان یوزر نیم (Username) اپل آیدی (Apple ID) و یک رمز دلخواه به عنوان رمز اپل آیدی استفاده می گردد. کاربر با هریک از ایمیل های خود و هر رمزی می تواند این یوزر و پسورد را ایجاد کند. اطلاعات کامل در خصوص اپل آیدی را می توانید با کلیک بر روی این قسمت مشاهده نمایید.

درخصوص سوال شما باید به عرض برسانم در خصوص اپل آیدی های کارتی با کارشناسان ما تماس بگیرید.سوالات آن ها را پاسخ دهید. پس از آن متخصصان ما زمان و هزینه صدور رمز مجدد را به شما اعلام می کنند.در خصوص اپل آیدی های کارتی که شما متن آیدی را هم فراموش کرده اید(یا موارد شخصی) تنها راه، استفاده از سرویس حذف آیکلود می باشد. برای این منظور نیز تنها نیاز به اعلام IMEI است.لازم به ذکر است طی فرآیند دوم (شخصی) تمامی اطلاعات شما پاک خواهد شد.

اگر شما نیز مشکلی مشابه دارید همین حالا با کلیک روی این قسمت با کارشناسان ما تماس گرفته و دستگاه خود را به زندگی باز گردانید.

 

درود بر شما دوست عزیز.

یکی از شایع ترین مشکلات آیفون 7 مشکل آنتن هست. در ایران بیشترین مشکل آنتن برای مدل A1660 بوده و بعضی اوقات به صورت پرش آنتن و در دیگر موارد به صورت قطعی کامل بروز می کند. لازم است این مطلب را خاطر نشان کنم که تمامی تلفن های همراه در اثز ضربه و یا آب خوردگی ممکن است این مشکل برایشان پیش آید. البته این مشکل در آیفون 7 آنقدر شایع است که شرکت اپل نیز در این خصوص فراخوان جمع آوری و تعویض دستگاه را صادر کرده بود.

در خصوص مشکل پیش آمده قبل از هر چیزی قسمت شبکه دستگاه را ریست کنید. اگر مشکل برطرف نشد بار دیگردستگاه را این بار به تنظیمات کارخانه برگردانید. دقت کنید اگر اطلاعات اپل آیدی خود را ندارید از انجام فلش و ریست فکتوری خودداری نمایید. اگر همچنان مشکل پابرجاست، این مشکل سخت افزاری بوده و باید با متخصصین ما تماس گرفته و دستگاه خود را برای بررسی و عیب یابی به مرکز کارنیا بیاورید.

متخصصان در این زمینه برای شما توضیحاتی را در قالب ویدیو آماده کرده اند که با کلیک بر روی این قسمت می توانید از آن استفاده کنید.

اگر می خواهید همین الان مشکل خودتان را برطرف کنید با اینجا را کلیک کرده و با ما تماس بگیرید.

با عرض سلام

به استحضار می رساند برای رفع این مشکل باید وارد قسمت itunes and app store در تنظیمات گوشی رفته و اپل آیدی خود را sign out کنید . به همین راحتی مشکل شما برطرف میگردد. اگر اپل آیدی خود رادر قسمت Icloud نیز ست کرده اید می بایست مطابق پاسخ سوال اول اپل آیدی خود را حذف نمایید.

با سلام و عرض خوش آمد

بله امکان ارتقای هارد در مرکز کارنیا فراهم می باشد. کارشناسان ما پس از دریافت اطلاعات دستگاه شما، ظرفیت های قابل ارتقا را قدمت شما ارائه می کنند. شما پس از انتخاب ظرفیت مورد نظر خود آن را به کارشناس مربوطه اعلام کرده و  پس از زمان اعلام شده دستگاه شما ارتقا خواهد یافت.

لازم به ذکر است این فرآیند برای دستگاه هایی امکان پذیر است که هارد قبلی دستگاه سالم باشد. ضمنا طی این فرآیند تنها اطلاعات درون اپلیکیشن ها مورد تهدید بوده و اطلاعات اساسی حفظ می گردد.

با عرض ادب و احترام

پترن و رمز صفحه در گوشی ها با مدل های پایین به راحتی برداشته می شود. ازین رو به منظور حفظ امنین کاربران شرکت های تولید کننده روز به روز بر امنیت قفل های دستگاه ها می افزایند. آپدیت های جدیدتر امنیت بیشتری دارند. لذا نیاز است تا دستگاه خود را به کارشناسان ما تحویل دهید تا بر اساس ورژن اندروید مشخص گردد که آیا پترن حذف می گردد یا خیر.

لازم به ذکر است همواره با فلش کردن دستگاه قفل پترن باز می شود ولی اطلاعات دستگاه پاک می گردد. در نتیجه ما در حذف پترن سعیمان حذف بدون از دست رفتن اطلاعات می باشد.

سبد خرید